(22) 720 38 74

606 750 544

biuro(at)oland-okna.pl
oland(at)neostrada.pl

Ciepłe MB-60

System okienno-drzwiowy MB-60

System służący do wykonywania wymagających izolacji termicznej i akustycznej elementów architektonicznej zabudowy zewnętrznej. Można w nim wykonywać różne wersje okien: m.in. okna z tzw. Ukrytym skrzydłem MB-60US, okna obrotowe MB-60 Pivot oraz okna w wersji Industrial, czyli o wyglądzie tzw. “stalopodobnym”, dostępne są także okna i drzwi antywłamaniowe. Na systemie MB-60 bazuje również konstrukcja okna MB-60EF dedykowanego do fasady MB-SR50 EFEKT oraz system ekonomicznych drzwi MB-60E. Większość tych rozwiązań wystepuje w wersji HI - o podwyższonej izolacyjności termicznej.

MB-60

System umożliwiający wykonywanie różnych typów okien i drzwi, w tym także drzwi wielkogabarytowych oraz konstrukcji antywłamaniowych. Jego profile mają budowę 3-komorową i przegrodę termiczną typu “omega”.

MB-60 HI

System okien o podwyższonej izolacyjności termicznej uzyskanej dzięki zastosowaniu specjalnych wkładów izolujących wewnątrz kształtowników oraz w przestrzeni podszybowej.

MB-60US / MB-60US HI

Okna wykonane z elementów tego systemu posiadają skrzydła niewidoczne od strony zewnętrznej zabudowy. W szeregu sąsiadujących ze sobą okien stałych i otwieranych niemożliwe jest rozróżnienie położenia tych pól.

MB-60 PIVOT

System MB-60 Pivot służy do wykonywania okien obrotowych o poziomej lub pionowej osi obrotu. Zawiasy pozwalaja na obrót skrzydła o kąt od 0º do 180º. Zaletą okien MB-60 Pivot są duże dopuszczalne gabaryty i ciężary konstrukcji.

MB-60E / MB-60E HI

System służy do wykonywania drzwi oraz zestawów okiennych z drzwiami. Umożliwia uzyskanie konstrukcji o dobrych własnościach użytkowych, zapewniając jednocześnie ekonomiczny poziom kosztów produkcji oraz wygodę i skrócenie czasu montażu.

MB-60EF / MB-60EF HI

System umozliwia wykonanie okien dostosowanych do zamontowania w fasadzie MB-SR50 EFEKT. Elewacja uzyskuje dzięki temu specyficzny wygląd, tzn. na powierzchni zewnetrznej fasady całoszklanej wyraźnie zarysowana jest rama okna aluminiowego, przy czym powierzchnie zewnętrzne profili okna i szyb leżą na jednej płaszczyźnie.

FUNKCJONALNOŚĆ I ESTETYKA

  • różnorodność funkcji i sposobów otwierania okien, dostosowana do potrzeb użytkowników
  • różne rozwiązania estetyczne, jakie dają okna z ukrytym skrzydłem, wersja o wyglądzie “stalopodobnym” Industrial oraz listwy do szklenia trzech rodzajów: Standard, Prestige, Style
  • drzwi 1- lub 2-skrzydłowe, otwierane na zewnatrz lub do wewnątrz, dostępne także konstrukcje wielkogabarytowe
  • możliwość gięcia profili i budowy okien łukowych
  • montaż w zabudowie indywidualnej lub w fasadach aluminiowych
  • estetyczne połączenia z fasadami
  • okna i drzwi antywłamaniowe
  • możliwość budowy konstrukcji dwukolorowych: profile mogą mieć inny kolor od strony zewnętrznej i inny od strony wewnętrznej
  • możliwość znakowania CE

Adres firmy

OLAND
ul. Młynarska 2b
05-090 Raszyn

Mapa dojazdu

Realizacja: Montezooma.pl